Перейти до основного вмісту

мінус с бек щиру пісню для вас написав весь наш клас пісню спасибі вам наш керівник

9 клас Спасибі Вам наш керівник. Знам’янська ЗШ І-ІІІ ступенів No7. Views 4.3K2 years ago. 3:31. Спасибі Вам, наш керівник — 2018 рік. Поліна Піддубчак. Views 448 months ago. У відеоролику використано матеріали святкування Дня Учителя. 3:55. Випускний 2015/ Спасибі Вам наш керівник. Евгения Хоменко. Views 8K5 years ago. 2:45. БОМБЕЗНА пісня на День Вчителя!  Пісня ВЧИТЕЛЬКА — українські пісні про школу — гурт МАЛДІВИ — ютуб канал З любов’ю до дітей. З любов’ю до дітей — Дитячі пісні. Views 954K3 years ago. 3:48.
Щиру пісню для Вас написав весь наш клас, За ті довгі роки,що навчали Ви нас. Поряд з нами були,від біди берегли, Не забудемо Вас, Випускний весь наш клас. Приспів: Спасибі Вам наш керівник, Що вогник ніжності не зник У Ваших лагідних очах За довгий час. За світлу правду і добро За Вашу мудрість і тепло, За те ,що щиро Ви усіх любили нас. Щиру пісню для Вас написав весь наш клас, За ті довгі роки,що навчали Ви нас. За турботу й тепло За любов і добро, Що для кожного з нас В Вашім серці було. Приспів: Категорія: Тексти пісень | Додав: dvovuk (19.08.2010). Переглядів: 2674 | Рейтинг: 0.0/0. Всьо
Слова из песни Класний керівник (текст), клипы, аккорды, перевод песни.  1 Щиру пісню для Вас написав весь наш клас, За ті довгі роки,що навчали Ви нас. Поряд з нами були,від біди берегли, Не забудемо Вас, Випускний весь наш клас. Приспів: Источник https://alllyr.ru/lyrics/song/110909-11-a-klasniy-ker-vnik/ Спасибі Вам наш керівник, Що вогник ніжності не зник. У Ваших лагідних очах За довгий час. За світлу правду і добро За Вашу мудрість і тепло, За те ,що щиро Ви усіх любили нас. 2. Щиру пісню для Вас написав весь наш клас, За ті довгі роки,що навчали Ви нас. За турботу й тепло За любов і добро, Що для кожного з нас В Вашім серці було. Взято с https://alllyr.ru/ly
Artist: Щиру пісню для вас, написав весь наш клас, Song: Класний Керівник, Duration: 4:23, Bitrate: 64 kbps, Size: 1.76 MB, File type: mp3. №1552019096.  Download Щиру пісню для вас, написав весь наш клас – Класний Керівник. (play). (download) 4:23. Щиру пісню для вас, написав весь наш клас Класний Керівник.
9 клас Спасибі Вам наш керівник. Знам’янська ЗШ І-ІІІ ступенів No7. Прагляды 4,3 тыс.2 гады таму. 3:55. Випускний 2015/ Спасибі Вам наш керівник. Евгения Хоменко. Прагляды 8 тыс.5 гадоў таму.  Прагляды 354 тыс.6 гадоў таму. 4:09. Пісня про війну «Спасибі Вам, фронтовики» Н. Май. Inna Dimitrova. Прагляды 6513 гады таму.
9 клас Спасибі Вам наш керівник. Знам’янська ЗШ І-ІІІ ступенів No7. Aufrufe 4,3 Tsd.Vor 2 years. 3:31. Спасибі Вам, наш керівник — 2018 рік. Поліна Піддубчак. Aufrufe 44Vor 8 Monate. У відеоролику використано матеріали святкування Дня Учителя. 3:55. Випускний 2015/ Спасибі Вам наш керівник. Евгения Хоменко. Aufrufe 8 Tsd.Vor 5 years. 2:45. БОМБЕЗНА пісня на День Вчителя! «Найкращі вчителі!» від Наталії Май! Дитячий хіт!
Щиру пісню для Вас написав весь наш клас, За ці довгі роки, що навчали Ви нас, Поряд з нами були, від біди берегли, Не забудем ми Вас, випускний весь наш клас! Приспів: Спасибі Вам, наш керівник, Що вогник ніжності не зник, У Ваших лагідних очах.  За світлу правду і добро, За Вашу мудрість і тепло, За те, що щиро Ви усіх любили нас! Щиру пісню для Вас, написав весь наш клас, За ці довгі роки, що навчали Ви нас, За турботу й тепло, за любов і добро, Що для кожного з нас у Вашім серці було!
класний керівник пісня мінус. Пісня випускникам від класних керівників. Před 4 lety. НВК «Знам’янська Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2-ліцей» 27400, місто Знам’янка, Кіровоградська обл., Україна. Пісня класному керівнику. Před 5 lety. Сюрприз для класного керівника! 9 клас Спасибі Вам наш керівник. Před 2 lety. Вітання випускникам від класного керівника. Před 5 měsíci. вітання. Нова пісня на випускний 2020 караоке мінус + бек | шкільні роки — Наталія Солдаєва. Před 10 měsíci. Слова: Володимир Карагодін Музика: Наталія Солдаєва Аранжування: Ігор Ващишин Звукорежисер: Ігор Ващиш
9 клас Спасибі Вам наш керівник. Hace 2 años. Класному керівнику.  Спасибі Вам,наш керівник,що вогник ніжності не зник. У Ваших лагідних очах. За довгий час.. Випускний 2015/ Спасибі Вам наш керівник. Hace 3 años. О, вихователі! Невже ви не втомились У юні душі сіяти зерно? Для цього ви на світі і з’явились, Щоб в дітях буйно проросло Спасибі вам, наш керівник. 2012 — SkoolTV. Hace 6 años.  Велика Андрусівка. Дуже зворушлива пісня класного керівника для випускників. На згадку 11-А від Класного Керівника. Hace 11 días.
9 клас Спасибі Вам наш керівник. 2 yıl önce. Шкільні роки (мінус караоке). 7 aylar önce. Ось і все, ми зробили цей крок, Зачинились для нас двері школи. Та останній, як перший дзвінок Ми не зможем забути SUNRISE І МИ — МАЙБУТНЄ І [Official Video ] (СанРайз). Yıl önce.  м.Славута 05.12.2017р. ЗОШ №4.Урочиста посвята учнів 2-А класу в козачата., Пісня: «Квітуча Україна» (Класний Школо, рідна школо! (мінус караоке). 7 aylar önce. Є у нашім ріднім краю Серцю милий закуток, Там знання промінням сяють, Там учитель і урок, Там зроста дитяча мрія, Добра пісня (Не журись, посміхнись) — Поліна Пильчук і К°. 2 yıl önce. Дитяча українська пісня «Добра пісня» (сл. і муз.
— Щиру пісню для Вас написав весь наш клас, За ті довгі роки,що навчали Ви нас. Поряд з нами були,від біди берегли, Не забудемо Вас, Випускний весь наш клас. Приспів: Спасибі Вам наш керівник, Що вогник ніжності не зник У Ваших лагідних очах За довгий час. За світлу правду і добро За Вашу мудрість і тепло, За те ,що щиро Ви усіх любили нас. Щиру пісню для Вас написав весь наш клас, За ті довгі роки,що навчали Ви нас. За турботу й тепло За любов і добро, Що для кожного з нас В Вашім серці було. Приспів: — — Дві зорі.  Мінус написаний Володимиром Кравчуком. ВЧИТЕЛЬКО РІДНА. Тарнавська І.
Пісня «Спасибі вам» Малочернятинської ЗОШ І-ІІ ступенів, керівник Дарієнко Є.О. Любов Кондратюк. 조회수 573 년 전.  Останній дзвоник 2020 (5 клас Ільковицький НВК, класний керівник: Федин Оксана Романівна). Оксана Федин. 조회수 2296 개월 전.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу